Meble dla dzieci

meble dla dzieci

Wysyłka i zwroty

 

MebleDlaDzieci.pl

Towar wysyłamy do klienta za pomocą zewnętrznej firmy spedycyjnej, po odnotowaniu zapłaty lub w przypadku ,kiedy klient wybrał płatność za pobraniem, po skompletowaniu wysyłki.
Koszt wysyłki całego zamówienia wynosi 60 zł i jest on dodawany do całości zamówionych towarów w sklepie.
Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie lub u dostawców sklepu w terminie 7-14 dni roboczych.
W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem termin realizacji wynosi około 2-3 tyg.
Klientowi przysługuje prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny do 14 dni od daty dostawy.
Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku „O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny” klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Klient składa oświadczenie o odstąpieniu od umowy e-mailem . Po otrzymaniu oświadczenia o odstąpieniu od umowy sklep odeśle klientowi potwierdzenie otrzymania takiego oświadczenia . Zwracany towar należy odsyłać razem z otrzymaną wraz z nim fakturą lub paragonem . Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru wraz z kosztem dostawy. Koszt odesłania towaru do sklepu ponosi kupujący . Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 5 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta.
Bieg terminu do odstąpienia od umowy rozpoczyna się:
I) dla umowy, w wykonaniu której przedsiębiorca wydaje rzecz, będąc zobowiązany do przeniesienia jej własności – od objęcia rzeczy w posiadanie przez konsumenta lub wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż przewoźnik, a w przypadku umowy, która:
a) obejmuje wiele rzeczy, które są dostarczane osobno, partiami lub w częściach – od objęcia w posiadanie ostatniej rzeczy, partii lub części,
b) polega na regularnym dostarczaniu rzeczy przez czas oznaczony – od objęcia w posiadanie pierwszej z rzeczy;
II) dla pozostałych umów – od dnia zawarcia umowy.